•  

    0 (216) 469 5020

  •  

    info@duzcetrans.com

Düzce Transport Uluslararası Taşımacılık

Şirketimiz 1995 yılında “Düzce Uluslararası Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi” adı altında yurtdışı ve yurtiçi taşımacılık yapmak üzere kurulmuştur. Misyonumuz daima hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmeti vermektir. Araç filomuz 50 adet Türk plaka ve 50 adet KAZAK plakadan oluşan kendi özkaynaklarımız ve kiralık araçlarımızla birlikte toplam 200 adet aracımız bulunmaktadır. Araçlarımız yeni olup 92m3 ve 120m3 arasında kapasiteye sahiptir. CMR sigortası kapsamında yükleme yapılmaktadır.

Çalışmış olduğunuz BDT, Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerden şehir hatlarını şirketimize bildirip, navlun teklifi istendiğinde tarafınıza en uygun teklifi ve en hızlı hizmeti sunacağız. Proje ve lowbed parsiyel taşımacılığı yapmaktayız. (İran, Romanya Bulgaristan Türki Cumhuriyetler, Ukrayna, Rusya, Kazakistan) Değerlendirilmemizi saygıdeğer görüşlerinize sunar. Yeni projelerinizde başarılar dileriz. Düzce Uluslararası Nakliyat Şirketi olarak sizlere de hizmetimizi sunma fırsatı vermenizi bekliyoruz.

DÜZCE Uluslararası Nakliyat Anonim Şirketi, Ulaştırma Bakanlığı tarafından C2 Yetki Belgesi ile yetkilendirilmiş, uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren bir lojistik şirketidir. Uluslararası taşımacılık alanında üst düzey tecrübelere sahip ekibiyle DÜZCE Uluslararası Nakliyat Anonim Şirketi, önce güvenilir hizmet anlayışı ilkesi ile sektöre adım attığı ilk günden bu yana, müşterilerinin hedeflerini ve kaygılarını paylaşan stratejik bir iş ortağı olmayı başarmıştır. DÜZCE Uluslararası Nakliyat Anonim Şirketi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ekibiyle, sektörde oluşturduğu yenilikler ile maliyet ve farklılık avantajlarını birlikte sunarak müşterilerine rekabet üstünlüğü getirmektedir. Etik kurallardan ve yasal yükümlülüklerden ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam eden DÜZCE Uluslararası Nakliyat Anonim Şirketi, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımla kısa sürede alanında saygın isimlerden biri haline gelmiştir. DÜZCE başta Rusya Federasyonu, Beyaz Rusya, Ukrayna ve Baltık Cumhuriyetleri olmak üzere Türki Cumhuriyetlere, Doğu, Orta, Batı Avrupa ülkelerine ve Ortadoğu ülkelerine başarıyla taşımacılık yapmaktadır. Proje ve ağır tonaj taşımacılığında sahip olduğu bilgi, beceri ve acente ağı ile en uygun ve güvenli çözümleri müşterilerine sunmaktadır. DÜZCE A.Ş.’nin müşteri grubu içinde inşaat taahhüt, tekstil, ambalaj, imalat ve dış ticaret firmaları bulunmaktadır.

Marka imajını ve bilinirliğini korumak. Çalışanlarımızın memnuniyet ve morallerini yüksek seviyede tutmak. Mükemmelliğe ulaşmak için, tüm çalışanların katılımı ile yenilikleri süreçlerimize uyarlayarak sürekli iyileştirme anlayışını şirket kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline getirmek. Paydaşlarımızla etkin iletişim teknikleri kullanarak hizmet zincirimizde karşılıklı güvene ve bilgi paylaşımına dayalı ilişkiler kurmak ve geliştirmek. Paydaşlarımızın süreçlerimizde aldıkları rolleri geliştirmek için planlı eğitim faaliyetleri düzenlemek, farkındalık ve bilgi düzeylerini artırarak mesleki ve bireysel gelişmelerini sağlamak.

Temel Değerlerimiz

Düzce Transport Uluslararası Taşıma Firması Olarak.

Her Zaman Yenilik

Yeniliklere ve Son Teknolojiye Her Zaman Açık Olan Bir Firma DÜZCE TRANS.

Son Teknoloji

Son Sistem Araç Takip ve Haberleşme Sistemi Kullanılmaktadır.

Güvenlik & Kalite

İş Güvenliğine ve Kalitesinden Ödün Vermeyen Kalıcı Bir Firmadır DÜZCE TRANS.

Doğaya Önem Veriyoruz

Kullanmış OLduğumuz Yakıt ve Son Teknoloji Araçlarımız Sayesinde Doğa Kirliliğini Önlüyoruz.