Düzce Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Civelek 3 adet DAF XF105.460 Optimizeri Samandıra lokasyonunda düzenlenen törende DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Yöneticisi Ertuğrul ERKOÇ'dan teslim aldı.

Düzce Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Civelek, gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada “1995 yılından bu yana TIRSAN ürünlerini memnuniyetle kullanıyoruz.

DAF markası ile tanışmamız da bu sayede oldu” diye belirtti. Civelek sözlerine devam ederken DAF’ı tercih etme önceliklerinden şu şekilde bahsetti “DAF-TIRSAN’ın satış ve satış sonrası sağladığı hizmetlerinden oldukça memnunuz. Filomuzun %90 DAF çekicilerden oluşturmaktadır. Araçları kullanıyoruz ve performanslarından çok memnunuz. Yakıt tasarrufundan kazancımız çok yüksek ve araçlar çok dayanıklı. DAF-TIRSAN Otomotiv servislerinde donanımlı ve eğitimli teknik personel sorunlarımızı en hızlı şekilde çözüyor” dedi.

Ağırlıklı olarak yurtdışında muhtelif inşaat malzemesi taşıyıcılığı yapan Düzce Uluslararası Nakliyat Ukrayna, Rusya, Kazakistan ve bağımsız topluluk ülkelerine hizmet vermektedir.

DAF XF105.460 Optimizer, ATe Programının sunduğu geliştirilmiş özelliklere sahip bir araçtır. DAF, ATe programı ile operasyonel giderlerin azaltılması ve yakıt tüketiminin minimuma indirilmesine ek olarak, servis maliyetlerinin düşürülmesi, çevresel etkinin azaltılmasını amaçlamaktadır. Araç sürücülerinin en düşük seferi gerçekleştirebilmesi için araçtaki birçok özellik optimize edilerek toplam sahip olma maliyetinin düşürülmesi sağlanmıştır.- İsmail CİVELEK